Webinar Help je kind groeien

01 oktober 2026 20:00 tot 21:00

Online

Aanmelden

Webinar

Kinderen hebben (net als wij) allerlei overtuigingen over hun kwaliteiten, talenten en intelligentie. Van nature hebben kinderen een sterke wil om te leren en te groeien. Maar helaas zie je bij veel kinderen dat dit onbevangen, gepassioneerd en met plezier leren en vertrouwen op zichzelf minder wordt of verdwijnt. Ze worden onzeker, gaan minder uitdagingen aan of lijken hun motivatie te verliezen wanneer het lastig wordt. Jammer toch? Als ouders kunnen we gelukkig veel doen om te zorgen dat onze kinderen het plezier in leren en vertrouwen in zichzelf behouden of terugkrijgen!

Inhoud 

In dit webinar leert Tischa je van alles over de ‘Groeimindset’ en de ‘Vaste mindset’, over hoe je kinderen van jongs af aan kunt helpen om een groeimindset te creëren of deze te stimuleren als hij er even niet meer is.
Een groeimindset kan je enorm helpen om zelfvertrouwen op te bouwen en te groeien op alle fronten.
Zoals altijd krijg je veel praktische tips om een groeimindset te stimuleren, effectief complimenten te geven en je leert hoe je ’groeitaal’ kunt gebruiken naar je kinderen toe!

Voor wie

Dit webinar is geschikt voor ouders en verzorgers van kinderen in de leeftijd van 1-11 jaar.

Na afloop ontvang je een terugkijklink die nog één maand te bekijken is.

Sprekers

  • Tischa Neve, Kinderpsycholoog en opvoedkundige

Bekijk ook

Examenkoorts

MamaTien

21 april 2026

Toeleven naar de examens, urenlang studeren en dan uiteindelijk de examens zelf… het is een tijd vol spanning. Zowel voor de eindexamenkandidaten als voor de anderen in het gezin. Vorig jaar deed onze dochter Loïs eindexamens. Er was sprake van zenuwen, snacks en een mislukte grap.

En dan opeens heb je een baby

Iris

12 maart 2026

Je hebt baby’s vastgehouden, vrienden met kinderen gezien en soms op je neefje of nichtje gepast. Toch blijft het een vaag idee om zelf een eigen kind te hebben.

Het Ouder- en Kindcafé viert feest

Alle leeftijden

4 mei 2026

Het Ouder- en Kindcafé bestaat dit jaar 12,5 jaar in Hengelo en 15 jaar in Enschede. Dat vieren zij graag samen met ouders, kinderen en iedereen die zich betrokken voelt bij het Ouder- en Kindcafé. Iedereen is welkom om mee te vieren!

Smartphonevrij Opgroeien

Basisschoolleeftijd en pubers

28 april 2026

Samen voor een gezondere en gelukkigere kindertijd. Steeds meer ouders stellen de smartphone uit: inmiddels hebben ruim 60.000 ouders zich aangesloten bij Stichting Smartphonevrij Opgroeien.

Volg je Loes al op social media? Blijf op de hoogte!

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang praktische tips voor elke leeftijdsfase. De algemene nieuwsbrief versturen we 6x per jaar. Wil jij (ook) de nieuwsbrief van Loes Hengelo, Almelo of Twenterand ontvangen? Deze versturen we 5x per jaar.

Velden met een * zijn verplicht.

Dit veld is (nog) niet correct ingevuld. Vul hier je naam in.
Dit veld is (nog) niet correct ingevuld. Vul hier je e-mailadres in, in de vorm: naam@provider.nl
Dit veld is (nog) niet goed ingevuld. Selecteer hier je woonplaats waar je woont.
Ik ontvang graag de volgende nieuwsbrief*
Ik ontvang graag de volgende nieuwsbrief
Dit veld is (nog) niet correct ingevuld. Selecteer hier op welke lijsten je je wilt aanmelden.
Akkoord*
Akkoord
Dit veld is (nog) niet goed ingevuld. Ga akkoord met de privacyverklaring, anders kunnen we jouw vraag niet in behandeling nemen.
Ongeldige invoer

Dit formulier wordt beveiligd door reCAPTCHA.