Agenda
Stiefoudermeeting
17 november 2026 20:00 tot 21:30
Praktijk Mijn Nieuwe Gezin
Oude Boekeloseweg 31 - 1e verdieping, 7553 DS
Bijeenkomst
Tijdens deze avond komen (stief)ouders samen. Naast dat het ook een gezellige avond is, ontmoet je andere ouders die tegen dezelfde problemen aanlopen. Het is zeker geen ‘zeik je ex- af' avond, maar wel een avond waarin je steun vindt bij elkaar en waar tips en ervaringen uitgedeeld worden.
Inhoud
Bij een meeting sta jij als (stief)ouder centraal en kijk je samen wat kenmerkend is voor je samengestelde gezin. Elk samengesteld gezin krijgt met deze kenmerken te maken, maar werkt voor iedereen anders. Hoe is dat voor jou?
Kenmerkend aan een stiefgezin is:
- Het verschil tussen de bloedband en de stiefband
- Wonen de kinderen in verschillende gezinssystemen
- Bestaan er verschillende culturen naast elkaar
- Blijven de ex-partners altijd de ouders
- Dat jij als stiefouder altijd iets toe voegt
- Dat meerdere loyaliteiten naast elkaar bestaan
- Een ieder een achtergrond van verlies heeft mee te dragen
- Tijd voor elkaar erg belangrijk is, maar hoe?
Wat levert het op? Je krijgt weer frisse zin en voelt je gesteund om vervolgens met alle (nieuwe) info en indrukken thuis aan de slag te kunnen!
Want een samengesteld gezin blijft steeds nieuwe uitdagingen geven. Het lijkt wel topsport.....
Als je je opgeeft, worden je gegevens doorgegeven aan Saskia Pieterse.
Spreker
-
Saskia Pietersen, Stiefoudercoach
Saskia is specialist Stiefouderschap, in Ouderschap na Scheiding & systemisch werker voor het (samengestelde) gezin.
Volg je Loes al op social media? Blijf op de hoogte!
@loestwente